To nie są zwykłe spotkania networkingowe. To znacznie więcej. Jeśli do Nas dołączysz, sama się przekonasz.

Spotkania Rozwijalni Kobiet Biznesu powstały z myślą o kobietach, która prowadzą własną firmę oraz tych, które się do tego przymierzają, szukają pomysłu na siebie.
Spotykamy się raz w miesiącu: motywujemy, inspirujemy, dzielimy się doświadczeniami związanymi z prowadzeniem własnej firmy, nawiązujemy nowe kontakty biznesowe.

Na każde spotkanie zapraszamy eksperta, który prowadzi dla nas krótki warsztat w tematyce związanej z rozwojem własnej firmy: sprzedażą, storytellingiem, promocją firmy w mediach społecznościowych, wystąpieniami publicznymi, motywacją, wizerunkiem, autoprezentacją itp.
W drugiej części spotkania jest okazja do tego aby opowiedzieć o sobie, przedstawić swoją firmę, nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Koszt uczestnictwa w spotkaniu to 79zł. Przychodzisz kiedy masz ochotę i czas. W przeciwieństwie do innych spotkań tego typu, nie jesteś zobowiązana do uiszczania rocznej opłaty za członkostwo w Rozwijalni Kobiet Biznesu.
Być może zastanawiasz się dlaczego cena naszych spotkań jest tak niska? Zależało nam na tym, aby każda kobieta która rozkręca własny biznes mogła do nas dołączyć. Poza tym współpracujemy z wieloma partnerami, którzy wspierają Nas w realizacji naszej misji.

Zanim do Nas dołączysz musimy Cie ostrzec! Od spotkań Rozwijalni Kobiet Biznesu można się uzależnić:-) W końcu nie bez powodu założycielka Rozwijalni nazywa się Anna Diller:-)